(066) 307-18-54 info@iteye.com.ua
м. Київ, вул. Попудренка, 1а (м. Дарниця)
Пн-Пт 9:00 - 18:00
Вихідні: Сб-Нд
UA
RU EN
Зв'язатися з нами
UA RU EN

Відеоспостереження ITEYE

Відеоспостереження

Сучасний бізнес ледве можна уявити без надійної системи відеоспостереження. Цей інструмент необхідний як для контролю безпеки підприємства, так і для простого моніторингу роботи співробітників. Встановлення відеоспостереження в офісі або на виробничій ділянці допоможе Вашому бізнесу досягти якісного захисту і безпеки, дозволяючи водночас повністю контролювати робочий процес.

Компанія ITEYE надає послугу розробки, впровадження та встановлення систем аналогового і цифрового відеоспостереження, а також систем бездротового відеоспостереження для комфортного забезпечення безпеки житлового об’єкта або офісу.

Монтаж відеоспостереження здійснюється фахівцями ITEYE відповідно до обумовленого проєкта робіт і умов об’єкта. Фахівці компанії ITEYE забезпечують технічне та сервісне обслуговування систем відеоспостереження різного ступеня складності. 

Послуги, які надає ITEYE в галузі безпеки бізнесу, будівель і офісів: 

Кожна система встановлюється і під’єднується з урахуванням усіх нюансів конкретного об’єкта і побажань клієнта.

Як заощадити працюючи з ITEYE
до 15%
за довіру
У випадку оплати наших послуг за період 3, 6, 12 місяців - Ви отримуєте знижку номіналом 5, 10, 15% відповідно. Ми цінуємо довіру та вдячністю з боку клієнта.
до 50%
за впевненість
Зважитися на заміну обслуговуючої компанії непросто, ми це прекрасно розуміємо, тому готові надати вигідну вартість ІТ-аутсорсингу у випадку переходу до нас від іншої фірми.
2000 грн
за стрімкість
Якщо з моменту нашої першої зустрічі та підписання договору на обслуговування ПК мине не більше одного тижня (7 днів), ми гарантуємо Вам знижку номіналом дві тисячі гривень за перший місяць обслуговування.
30%
за незалежність
Можливо, у Вас у штаті є технічний спеціаліст, здатний вирішувати нескладні завдання під нашим керівництвом. У цьому разі необхідність в системних візитах відсутня, а на абонентське обслуговування ПК ми гарантовано надаємо 30% знижку.
Інші послуги компанії ITEYE
Давайте обговоримо проєкт!
Вибір тарифного плану не є кінцевою вартістю. Ми йдемо назустріч і готові обговорити всі варіанти роботи.
Зв'яжіться з нами будь-яким зручним способом
Залишити заявку
Дякуємо за звернення!
Ваше звернення вже розглядається нашими фахівцями. Залишайтеся на зв'язку!
Повернутися на сторінку