(066) 307-18-54 info@iteye.com.ua
м. Київ, вул. Попудренка, 1а (м. Дарниця)
Пн-Пт 9:00 - 18:00
Вихідні: Сб-Нд
UA
RU EN
Зв'язатися з нами
UA RU EN

Як ми прийшли до цього ITEYE

Про нас

ITEYE – українська IT-компанія, команда професіоналів своєї справи. Ми будуємо свої взаємини з клієнтами на довірі та повазі один до одного. Ми робимо все, щоб комп’ютери та сервери функціонували, а клієнт думав лише про свій бізнес.

Ми надаємо послуги у галузі IT-аутсорсингу в Києві та всією Україною. Перелік наших послуг складається з комплексного абонентського обслуговування комп’ютерної техніки, налаштування та адміністрування серверів, мережевого обладнання тощо. Також ми здійснюємо переміщення роботи клієнтів на віддалені сервіси Microsoft, Amazon або Hetzner Cloud. Ми надаємо додаткові послуги, як-от консультації у галузі веброзробки та створення вебзастосунків. Ми дотримуємося міжнародних стандартів, зокрема стандарту ISO 9000, під час обслуговування та надання якісних послуг. 

Ми розвиваємось у різних напрямках IT та допомагаємо своїм клієнтам не відставати від трендів в інформаційних технологіях. Нас з упевненістю рекомендують наші клієнти та партнери, з якими ми щодня зростаємо та долаємо труднощі. Зараз ми обслуговуємо понад 50 клієнтів, 1000 комп’ютерів та близько 100 віртуальних серверів. Щодня наші клієнти розпочинають роботу вчасно та без зауважень щодо функціонування IT-відділу.

Команда ITEYE – надійний партнер для побудови якісної IT-інфраструктури Вашого бізнесу.

Аутсорсинг вигідніше штатного сисадміна. Тому що:
Системний адміністратор
 • Не може виконувати декілька завдань одночасно. Тому на деяких ділянках роботи можуть бути простої, через які Ви втратите гроші та клієнтів. А якщо станеться форс-мажор, коли він буде у відпустці або на лікарняному?
 • Фінансові витрати на обладнання робочого кабінету, зарплату та податки – це чималі гроші, а якість роботи їм не завжди відповідає.
 • Як оцінити ефективність роботи системного адміністратора? Це нелегко, бо для аналізу потрібен інший професіонал у цій галузі або складна система обліку заявок та регламентів, а також людина, яка буде все це контролювати.
 • Не є фінансово відповідальним, якщо діяльність фірми призупиниться через несправності в інформаційній системі.
 • Не має чіткої системи документації. У випадку звільнення системного адміністратора часто немає повної інформації про сервіси та стан системи. Часто має недостатню або неактуальну базу знань.
 • Не має мотивації та можливостей розвитку, особливо на підприємствах з невеликим комп'ютерним парком.
Аутсорсинг від ITEYE
 • У нас достатня кількість фахівців, щоб відразу вирішити Ваші проблеми. У Вас не буде простою в роботі, адже ми - багатозадачні.
 • Не потрібно робоче місце. Немає необхідності сплачувати за працівника, а вартість нашого ІТ-обслуговування можна врахувати до витрат під час розрахунку податків.
 • Інформація про Вашу ІТ-інфраструктуру (CMDB) завжди актуальна. Є система обліку заявок, щодо якої Ви завжди можете отримати звіт. Вам буде зрозуміло, що і як працює, який поточний стан інформаційної системи, і за що Ви сплачуєте гроші.
 • Складаємо SLA - угоду про контроль якості IT-послуг, відповідно до якої ми фінансово відповідаємо перед замовником.
 • У нас є вузькі фахівці всіх напрямків. Вони завжди в тонусі та володіють усією актуальною професійною інформацією. Ми готові в будь-який момент надати звіт щодо виконаної роботи та стану інформаційної системи замовника.
 • Наші працівники постійно навчаються новому та підвищують свою кваліфікацію. Ледачі у нас не приживаються.
Що ви отримуєте, довіривши IT-аутсорсинг ITEYE:
Що ви отримуєте, довіривши IT-аутсорсинг ITEYE:
Гарантії якості
Ми повернемо гроші протягом перших 30-ти днів після підписання договору, якщо якість ІТ-обслуговування Вас не задовольнить.
Експертність та кваліфікованість
Наші працівники постійно навчаються, вони стежать за розвитком технологій і технічним прогресом. Ваша інформаційна система буде захищена найбільш надійними та сучасними технологіями.
Повний комплект послуг
Договір обслуговування містить усі роботи, пов'язані з інформаційними технологіями. Крім ІТ-аутсорсингу Ви також можете скористатися послугами з монтажу локальних мереж, відеоспостереження, СКУД тощо. Вам не треба буде шукати сторонніх фахівців.
Стабільність роботи вашої інформаційної системи
Ніяких простоїв у роботі. Про збої та поломки ми дізнаємося раніше Вас завдяки контролю системи моніторингу. До Ваших послуг – підмінний фонд серверів і техніки для оперативного ремонту або заміни.
Підтримка 24/7
Ми постійно на зв'язку. Якщо є потреба, прописуємо цілодобову підтримку в договорі.
Як заощадити працюючи з ITEYE
до 15%
за довіру
У випадку оплати наших послуг за період 3, 6, 12 місяців - Ви отримуєте знижку номіналом 5, 10, 15% відповідно. Ми цінуємо довіру та вдячністю з боку клієнта.
до 50%
за впевненість
Зважитися на заміну обслуговуючої компанії непросто, ми це прекрасно розуміємо, тому готові надати вигідну вартість ІТ-аутсорсингу у випадку переходу до нас від іншої фірми.
2000 грн
за стрімкість
Якщо з моменту нашої першої зустрічі та підписання договору на обслуговування ПК мине не більше одного тижня (7 днів), ми гарантуємо Вам знижку номіналом дві тисячі гривень за перший місяць обслуговування.
30%
за незалежність
Можливо, у Вас у штаті є технічний спеціаліст, здатний вирішувати нескладні завдання під нашим керівництвом. У цьому разі необхідність в системних візитах відсутня, а на абонентське обслуговування ПК ми гарантовано надаємо 30% знижку.
Послуги які надає компанія ITEYE
Давайте обговоримо проєкт!
Вибір тарифного плану не є кінцевою вартістю. Ми йдемо назустріч і готові обговорити всі варіанти роботи.
Зв'яжіться з нами будь-яким зручним способом
Залишити заявку
Дякуємо за звернення!
Ваше звернення вже розглядається нашими фахівцями. Залишайтеся на зв'язку!
Повернутися на сторінку