(066) 307-18-54 info@iteye.com.ua
м. Київ, вул. Попудренка, 1а (м. Дарниця)
Пн-Пт 9:00 - 18:00
Вихідні: Сб-Нд
UA
RU EN
Зв'язатися з нами
UA RU EN

Адміністрування сервера для 1С ITEYE

Адміністрування сервера для 1С

Наша компанія більше 10 років працює на ринку IT і обслуговує представників малого або середнього бізнесу. Ми готові швидко і якісно налаштувати Вам сервер для «1С: Підприємство», а після чого розпочати забезпечення його цілодобової технічної підтримки.

Переваги роботи з 1С на віддаленому сервері: 

 1. Скорочення витрат на IT-інфраструктуру за рахунок перенесення складних обчислень на потужний і відмовостійкий сервер.
 2. Віддалена робота в 1С з будь-якої точки планети.
 3. Більш надійне зберігання даних у порівнянні зі звичайними комп’ютерами і ноутбуками.
 4. Розмежування прав доступу до інформаційної системи.
 5. Оптимізація широкого спектру бізнес-процесів.
 6. Цілодобова доступність сервера.
 7. Шифрування обміну даними (VPN).

Для організації роботи в 1С нам потрібно:

 1. Налаштування термінального сервера.
 2. Встановлення СУБД MS SQL Server.
 3. Встановлення сервера «1С:Підприємство».
 4. Налаштування системи безпеки сервера.
 5. Резервне копіювання та захист даних.

*Кожен з цих етапів дуже важливий і вимагає спеціальних навичок під час налаштування і роботи.

Налаштування термінального сервера

Ви надаєте нам інформацію про кількість співробітників, які працюватимуть на сервері. Наші фахівці розраховують обчислювальні ресурси, підбирають комплектацію і планують конфігурацію обладнання.  Якщо є потреба ми сприяємо в придбанні сервера.

Далі виконується встановлення Windows Server. ОС оновлюється до актуальної версії. Додатково налаштовується система безпеки і резервне копіювання. Для взаємодії з користувачами розгортається служба термінального сервера.

Встановлення СУБД MS SQL Server

Для ефективної роботи 1С здійснюється взаємодія сервера баз даних (SQL сервера) з сервером 1С. Нашим завданням є його ретельне налаштування (створення БД, налаштування брандмауера Windows, додавання користувача в MS SQL Server) і взаємодія із власне платформою. Чому SQL, а не файлова система? Відповідь дуже проста – сама собою платформа дуже «важка» і під час роботи з БД запити будуть оброблятися набагато швидше, перевагою є також цілісність власне бази.

Встановлення сервера «1С: Підприємство»

Після налаштування MS SQL Server здійснюється встановлення «1С: Підприємство». На цьому етапі відбувається налаштування сервера 1С. 

Налаштування системи безпеки сервера

Ідеться про те, що на сервер будуть під’єднуватися співробітники з різних локацій, тому дуже важливо правильно налаштувати групові політики безпеки і доступу до сервера. Як правило, співробітникам дозволяється тільки запускати програми, всі інші операції блокуються і відкриваються тільки з дозволу керівників або начальника відділу. На сервері встановлюється антивірусне програмне забезпечення і програмний Firewall.

Резервне копіювання та захист даних.

Резервне копіювання дуже важливий процес, оскільки іноді трапляються випадки, коли дані потрібно відновити, і тоді, маючи на резервному диску стару копію, ми без проблем зможемо це зробити. Частота резервних копій налаштовується індивідуально і залежить від розміру даних, терміну їх зберігання тощо. Резервне копіювання здійснюється як стандартними засобами SQL (якщо це БД), так і зовнішніми програмами, що забезпечує максимальний результат у разі збою однієї з систем.

Що ви отримуєте, довіривши IT-аутсорсинг ITEYE:
Що ви отримуєте, довіривши IT-аутсорсинг ITEYE:
Гарантії якості
Ми повернемо гроші протягом перших 30-ти днів після підписання договору, якщо якість ІТ-обслуговування Вас не задовольнить.
Експертність та кваліфікованість
Наші працівники постійно навчаються, вони стежать за розвитком технологій і технічним прогресом. Ваша інформаційна система буде захищена найбільш надійними та сучасними технологіями.
Повний комплект послуг
Договір обслуговування містить усі роботи, пов'язані з інформаційними технологіями. Крім ІТ-аутсорсингу Ви також можете скористатися послугами з монтажу локальних мереж, відеоспостереження, СКУД тощо. Вам не треба буде шукати сторонніх фахівців.
Стабільність роботи вашої інформаційної системи
Ніяких простоїв у роботі. Про збої та поломки ми дізнаємося раніше Вас завдяки контролю системи моніторингу. До Ваших послуг – підмінний фонд серверів і техніки для оперативного ремонту або заміни.
Підтримка 24/7
Ми постійно на зв'язку. Якщо є потреба, прописуємо цілодобову підтримку в договорі.
Інші послуги компанії ITEYE
Давайте обговоримо проєкт!
Вибір тарифного плану не є кінцевою вартістю. Ми йдемо назустріч і готові обговорити всі варіанти роботи.
Зв'яжіться з нами будь-яким зручним способом
Залишити заявку
Дякуємо за звернення!
Ваше звернення вже розглядається нашими фахівцями. Залишайтеся на зв'язку!
Повернутися на сторінку