(066) 307-18-54 info@iteye.com.ua
м. Київ, вул. Попудренка, 1а (м. Дарниця)
Пн-Пт 9:00 - 18:00
Вихідні: Сб-Нд
UA
RU EN
Зв'язатися з нами
UA RU EN

Інформаційна безпека ITEYE

Інформаційна безпека

Інформаційна безпека — це набір методик, правил і практик, які забезпечують захист і цілісність Ваших даних від несанкціонованих дій зловмисників. Метою забезпечення інформаційної безпеки є захист даних від випадкового або навмисного втручання. Це загрожує компанії повною втратою, шифруванням або зміною цих даних.

Наша компанія прогресивно розвивається в цьому напрямку, так як ми вважаємо, що інформація – дуже важливий елемент. Ми перейшли на наступний етап цифрової індустріалізації, що спричинило те, що всі дані стають цифровими. Інформація зараз піддається все більшій кількості загроз і вразливостей. Хакерські атаки, перехоплення даних мережею, вплив вірусного ПЗ та інші загрози набувають більш витончений характер і набирають величезний темп. Звідси виникає необхідність впроваджувати системи інформаційної безпеки, які могли б захистити дані компанії.

Інструменти захисту інформації:

Якщо у Вас є питання з приводу рішень інформаційної безпеки, які найкраще підійшли б для Вашого підприємства, звертайтеся до фахівців компанії ITEYE.

Інші послуги компанії ITEYE
Давайте обговоримо проєкт!
Вибір тарифного плану не є кінцевою вартістю. Ми йдемо назустріч і готові обговорити всі варіанти роботи.
Зв'яжіться з нами будь-яким зручним способом
Залишити заявку
Дякуємо за звернення!
Ваше звернення вже розглядається нашими фахівцями. Залишайтеся на зв'язку!
Повернутися на сторінку