(066) 307-18-54 info@iteye.com.ua
м. Київ, вул. Попудренка, 1а (м. Дарниця)
Пн-Пт 9:00 - 18:00
Вихідні: Сб-Нд
UA
RU EN
Зв'язатися з нами
UA RU EN

Вебпослуги ITEYE

Вебпослуги

Наша компанія співпрацює з багатьма партнерами та командами, але одним з ключових партнерів у галузі веброзробки і створення вебзастосунків є компанія HIGHWEB. Оскільки ми налагодили дуже тісний контакт між відділами, наші замовники отримують кваліфікаційну та професійну підтримку в галузі програмування і веброзробки. Спектр основних послуг компанії HIGHWEB складається з:

Більш детально з послугами компанії та портфоліо можна ознайомитися на офіційному сайті: www.highweb.com.ua

Як заощадити працюючи з ITEYE
до 15%
за довіру
У випадку оплати наших послуг за період 3, 6, 12 місяців - Ви отримуєте знижку номіналом 5, 10, 15% відповідно. Ми цінуємо довіру та вдячністю з боку клієнта.
до 50%
за впевненість
Зважитися на заміну обслуговуючої компанії непросто, ми це прекрасно розуміємо, тому готові надати вигідну вартість ІТ-аутсорсингу у випадку переходу до нас від іншої фірми.
2000 грн
за стрімкість
Якщо з моменту нашої першої зустрічі та підписання договору на обслуговування ПК мине не більше одного тижня (7 днів), ми гарантуємо Вам знижку номіналом дві тисячі гривень за перший місяць обслуговування.
30%
за незалежність
Можливо, у Вас у штаті є технічний спеціаліст, здатний вирішувати нескладні завдання під нашим керівництвом. У цьому разі необхідність в системних візитах відсутня, а на абонентське обслуговування ПК ми гарантовано надаємо 30% знижку.
Інші послуги компанії ITEYE
Давайте обговоримо проєкт!
Вибір тарифного плану не є кінцевою вартістю. Ми йдемо назустріч і готові обговорити всі варіанти роботи.
Зв'яжіться з нами будь-яким зручним способом
Залишити заявку
Дякуємо за звернення!
Ваше звернення вже розглядається нашими фахівцями. Залишайтеся на зв'язку!
Повернутися на сторінку