(066) 307-18-54 info@iteye.com.ua
м. Київ, вул. Попудренка, 1а (м. Дарниця)
Пн-Пт 9:00 - 18:00
Вихідні: Сб-Нд
UA
RU EN
Зв'язатися з нами
UA RU EN

Хмарна IT-інфраструктура ITEYE

Хмарна IT-інфраструктура

Якщо Ви не хочете витрачати великі кошти на придбання сервера, а штат Ваших співробітників розташований на різних локаціях, то віртуальний кабінет (віддалений сервер у хмарі) буде ідеальним рішенням для Вашого бізнесу.

Етапи впровадження: 

  1. Пошук і оренда віддаленого сервера.
  2. Налаштування сервера, встановлення необхідного програмного забезпечення.
  3. Налаштування віддалених робочих столів.

Пошук і оренда віддаленого сервера 

Під час вибору необхідного сервера ми враховуємо всі побажання замовника, вивчаємо всі технічні характеристики сервера. На цьому етапі дуже важливо, щоб хостинг провайдер володів якісним дата центром з підтримкою 24/7.

За весь час роботи ми можемо виокремити найбільш надійних провайдерів в Україні: Мірохост, ХОСТПРО, ФРІХОСТ, а в Європі – Хезнер. Надійний хостинг в Європі буде запорукою якості і збереження Ваших даних.

Після отримання інформації щодо кількості співробітників і перелік програмного забезпечення, яке буде встановлюватися на сервері, ми зможемо підібрати необхідну конфігурацію.

Налаштування сервера, встановлення програмного забезпечення

Після отримання доступу до сервера наші фахівці розпочинають налаштування і конфігурацію сервера. Послідовність дій:

Налаштування віддалених робочих столів 

Віддалений робочий стіл забезпечує віддалене під’єднання до сервера з різних локацій, водночас Вам не обов’язково перебувати в основному офісі компанії. Такий формат роботи характеризується високою надійністю і гнучким управлінням ведення Вашого бізнесу.

Оскільки всі дані знаходяться на віддаленому сервері, вони доступні з будь-якої точки світу за наявності Інтернет з’єднання.

Якщо у Вас обмежений бюджет, ми пропонуємо дуже вигідне рішення за допомогою тонких клієнтів. Тонкий клієнт це компактний, безшумний комп’ютер, який значно дешевше звичайного стаціонарного ПК.

За допомогою тонких клієнтів ми під’єднуємося до сервера і використовуємо ресурси сервера, на якому є всі програми і застосунки, які необхідні для Вашої роботи.

На віддаленому сервері зберігається вся інформація, і виконуються всі обчислення. Так ми без значних фінансових витрат можемо швидко організувати роботу офісу.

Що ви отримуєте, довіривши IT-аутсорсинг ITEYE:
Що ви отримуєте, довіривши IT-аутсорсинг ITEYE:
Гарантії якості
Ми повернемо гроші протягом перших 30-ти днів після підписання договору, якщо якість ІТ-обслуговування Вас не задовольнить.
Експертність та кваліфікованість
Наші працівники постійно навчаються, вони стежать за розвитком технологій і технічним прогресом. Ваша інформаційна система буде захищена найбільш надійними та сучасними технологіями.
Повний комплект послуг
Договір обслуговування містить усі роботи, пов'язані з інформаційними технологіями. Крім ІТ-аутсорсингу Ви також можете скористатися послугами з монтажу локальних мереж, відеоспостереження, СКУД тощо. Вам не треба буде шукати сторонніх фахівців.
Стабільність роботи вашої інформаційної системи
Ніяких простоїв у роботі. Про збої та поломки ми дізнаємося раніше Вас завдяки контролю системи моніторингу. До Ваших послуг – підмінний фонд серверів і техніки для оперативного ремонту або заміни.
Підтримка 24/7
Ми постійно на зв'язку. Якщо є потреба, прописуємо цілодобову підтримку в договорі.
Інші послуги компанії ITEYE
Давайте обговоримо проєкт!
Вибір тарифного плану не є кінцевою вартістю. Ми йдемо назустріч і готові обговорити всі варіанти роботи.
Зв'яжіться з нами будь-яким зручним способом
Залишити заявку
Дякуємо за звернення!
Ваше звернення вже розглядається нашими фахівцями. Залишайтеся на зв'язку!
Повернутися на сторінку