(066) 307-18-54 info@iteye.com.ua
м. Київ, вул. Попудренка, 1а (м. Дарниця)
Пн-Пт 9:00 - 18:00
Вихідні: Сб-Нд
UA
RU EN
Зв'язатися з нами
UA RU EN

Зміна IT-локації ITEYE

Зміна IT-локації

Дуже часто компанії стикаються з тим, що потрібно змінити розташування офісу. Водночас штатного адміністратора у них немає, з аутсорсинг-компаніями не підписані договори, але є необхідність здійснити переміщення так, щоб у новому офісі не виникало питань з локальною мережею, Інтернетом та доступом до серверів компанії.

Дуже часто керівники обмежуються своїми внутрішніми силами штату співробітників і це найбільш поширена помилка. Через те, що всі комп’ютери і периферійні пристрої потрібно під’єднувати в новому офісі, виникає ряд проблем: непромарковані комп’ютери співробітників, не вистачає кабелів для з’єднання, після переміщення не вмикається комп’ютер, немає доступу до сервера, до загальних папок і багато іншого.

І тоді запуск робочого процесу може сповільнитися на невизначений термін. Нашим основним завданням є відновити локальну мережу і налаштувати Інтернет з’єднання, організувати зовнішній і внутрішній телефонний зв’язок, обладнати нові робочі місця для співробітників.

Алгоритм роботи зі зміни IT-локації

 1. Аудит техніки і планування майбутньої зміни IT-локації, підготовка плану.
 2. Пошук, ведення переговорів та налаштування Інтернет з’єднання.
 3. Проєктування і монтаж, тестування локальної мережі.
 4. Маркування та документування всього IT-обладнання.
 5. Демонтаж обладнання в старому офісі.
 6. Збірка та під’єднання IT-обладнання.
 7. Запуск і тестування роботи офісу.

Чому варто обрати нас у випадку зміни IT-локації?

Ми дуже ретельно виконуємо всі роботи, і зміна IT-локації – не виняток. Наша команда заздалегідь здійснює прорахунок, унеможливлює всі ризики, викладе перед замовником план робіт. Серед переваг:

Зміна IT- локації компанії без простою і незручностей. Вартість послуги розраховується індивідуально і залежить від кількості техніки, наявності та стану локальної мережі, серверної архітектури і IT-побудови роботи офісу в цілому. Вам достатньо заповнити заявку або зв’язатися з менеджером, який зможе надати Вам повну консультацію щодо послуги зміни IT-локації офісу, а також інші послуги компанії.

IT-аутсорсинг від компанії ITEYE — це комплекс послуг для розвитку Вашого бізнесу. 

Аутсорсинг вигідніше штатного сисадміна. Тому що:
Системний адміністратор
 • Не може виконувати декілька завдань одночасно. Тому на деяких ділянках роботи можуть бути простої, через які Ви втратите гроші та клієнтів. А якщо станеться форс-мажор, коли він буде у відпустці або на лікарняному?
 • Фінансові витрати на обладнання робочого кабінету, зарплату та податки – це чималі гроші, а якість роботи їм не завжди відповідає.
 • Як оцінити ефективність роботи системного адміністратора? Це нелегко, бо для аналізу потрібен інший професіонал у цій галузі або складна система обліку заявок та регламентів, а також людина, яка буде все це контролювати.
 • Не є фінансово відповідальним, якщо діяльність фірми призупиниться через несправності в інформаційній системі.
 • Не має чіткої системи документації. У випадку звільнення системного адміністратора часто немає повної інформації про сервіси та стан системи. Часто має недостатню або неактуальну базу знань.
 • Не має мотивації та можливостей розвитку, особливо на підприємствах з невеликим комп'ютерним парком.
Аутсорсинг від ITEYE
 • У нас достатня кількість фахівців, щоб відразу вирішити Ваші проблеми. У Вас не буде простою в роботі, адже ми - багатозадачні.
 • Не потрібно робоче місце. Немає необхідності сплачувати за працівника, а вартість нашого ІТ-обслуговування можна врахувати до витрат під час розрахунку податків.
 • Інформація про Вашу ІТ-інфраструктуру (CMDB) завжди актуальна. Є система обліку заявок, щодо якої Ви завжди можете отримати звіт. Вам буде зрозуміло, що і як працює, який поточний стан інформаційної системи, і за що Ви сплачуєте гроші.
 • Складаємо SLA - угоду про контроль якості IT-послуг, відповідно до якої ми фінансово відповідаємо перед замовником.
 • У нас є вузькі фахівці всіх напрямків. Вони завжди в тонусі та володіють усією актуальною професійною інформацією. Ми готові в будь-який момент надати звіт щодо виконаної роботи та стану інформаційної системи замовника.
 • Наші працівники постійно навчаються новому та підвищують свою кваліфікацію. Ледачі у нас не приживаються.
Що ви отримуєте, довіривши IT-аутсорсинг ITEYE:
Що ви отримуєте, довіривши IT-аутсорсинг ITEYE:
Гарантії якості
Ми повернемо гроші протягом перших 30-ти днів після підписання договору, якщо якість ІТ-обслуговування Вас не задовольнить.
Експертність та кваліфікованість
Наші працівники постійно навчаються, вони стежать за розвитком технологій і технічним прогресом. Ваша інформаційна система буде захищена найбільш надійними та сучасними технологіями.
Повний комплект послуг
Договір обслуговування містить усі роботи, пов'язані з інформаційними технологіями. Крім ІТ-аутсорсингу Ви також можете скористатися послугами з монтажу локальних мереж, відеоспостереження, СКУД тощо. Вам не треба буде шукати сторонніх фахівців.
Стабільність роботи вашої інформаційної системи
Ніяких простоїв у роботі. Про збої та поломки ми дізнаємося раніше Вас завдяки контролю системи моніторингу. До Ваших послуг – підмінний фонд серверів і техніки для оперативного ремонту або заміни.
Підтримка 24/7
Ми постійно на зв'язку. Якщо є потреба, прописуємо цілодобову підтримку в договорі.
Як заощадити працюючи з ITEYE
до 15%
за довіру
У випадку оплати наших послуг за період 3, 6, 12 місяців - Ви отримуєте знижку номіналом 5, 10, 15% відповідно. Ми цінуємо довіру та вдячністю з боку клієнта.
до 50%
за впевненість
Зважитися на заміну обслуговуючої компанії непросто, ми це прекрасно розуміємо, тому готові надати вигідну вартість ІТ-аутсорсингу у випадку переходу до нас від іншої фірми.
2000 грн
за стрімкість
Якщо з моменту нашої першої зустрічі та підписання договору на обслуговування ПК мине не більше одного тижня (7 днів), ми гарантуємо Вам знижку номіналом дві тисячі гривень за перший місяць обслуговування.
30%
за незалежність
Можливо, у Вас у штаті є технічний спеціаліст, здатний вирішувати нескладні завдання під нашим керівництвом. У цьому разі необхідність в системних візитах відсутня, а на абонентське обслуговування ПК ми гарантовано надаємо 30% знижку.
Інші послуги компанії ITEYE
Давайте обговоримо проєкт!
Вибір тарифного плану не є кінцевою вартістю. Ми йдемо назустріч і готові обговорити всі варіанти роботи.
Зв'яжіться з нами будь-яким зручним способом
Залишити заявку
Дякуємо за звернення!
Ваше звернення вже розглядається нашими фахівцями. Залишайтеся на зв'язку!
Повернутися на сторінку